ТОКОМ НОВОГОДИШЊЕ НОЋИ СВЕ ДЕЖУРНЕ СЛУЖБЕ НОВОГ САДА РАДЕ ПУНИМ КАПАЦИТЕТОМ, ГРАДОНАЧЕЛНИК ЖАРКО МИЋИН ОБИШАО НОЋНЕ ПАТРОЛЕ

Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин обишао је у новогодишњој ноћи дежурне службе ЈКП „Пут“, ЈКП „Новосадска топлана“ и ЈКП „Чистоћа“, као и припаднике Команде Прве бригаде копнене војске, Ватрогасне бригаде Нови Сад, Полицијске управе Нови Сад и запослене у Заводу за хитну медицинску помоћ.
- На лицу места сам се уверио да новогодишња ноћ у Новом Саду протиче мирно и без непријатних ситуација. Дежурне службе, укључујући полицију, ватрогасце и екипе Хитне помоћи, раде по плану и брину о здрављу и безбедности грађана. Такође, наша јавно-комунална предузећа су дежурна и као и сваког дана у години, и вечерас док се већина суграђана проводи, запослени воде рачуна о комуналном реду. Апелујем на све да празничну ноћ прославе у духу весеља, али и са пажњом на безбедност. Свим грађанима желим добро здравље, а нашем граду још успешнију наредну годину - рекао је градоначелник Жарко Мићин.
Нови Сад, 31. децембар 2025. годинe
































